Dla architekta ...

Już od 33 lat służymy architektom naszym doświadczeniem w zakresie podłóg drewnianych. Obejmuje ono wszystkie rodzaje podłóg drewnianych i technik parkieciarskich. Dzięki temu możemy udzielić Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące podłóg jak np:

Jakie podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe ?
Drewno na ogrzewanie podłogowe ? Oczywiście ,że tak ! Pamiętajmy jednak , że tylko kilka rodzajów drewna i odpowiednia konstrukcja będzie gwarantować bezproblemowe użytkowanie podłogi na ogrzewaniu podłogowym.

Co zrobić ze starymi podłogami ?
Wymienić, może jednak ratować ? Co ze starymi podłożami, legarami itp ?

Lakierowane czy olejowane , a może olejo-woskowane ?
Wykończenie podłogi ma wpływ nie tylko na jej użytkowanie ale także na jej charakter. Zupełnie inaczej będzie wyglądać to samo drewno wykończone np. lakierem w połysku niż np. olejem naturalnym ...

Jak łączyć podłogi drewniane z innymi rodzajami podłóg ? W którym miejscu przebiegać będą dodatkowe dylatacje w podłodze ?

Jak rozwiązać problem słabego podłoża pod podłogę drewnianą, czy podłoga na legarach, czy na tzw białej podłodze, czy klejona, czy może jako pływająca ?

Oczywiście odpowiemy nie tylko na w/w pytania ale i na wszystkie inne dotyczące podłóg drewnianych dostarczając Państwu pełnej wiedzy do stworzenia optymalnego projektu podłogi.